Kurumsal SEO

Kurumsal SEO

Organik kampanya yönetimini tamamlayın. Dönem.

Arama gelişti, kullanıcılar da öyle. Büyük işletmeler artık organik kampanyalarıyla her zamankinden çok daha fazlasını yapabilir. Kapsamlı kampanyalarımız, çevrimiçi ayak izinizi güçlendirmenize ve organik aramadan elde ettiğiniz kazancınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Organik Aramadan Gelen Trafikten Para Kazanın

Analizleriniz gerçekten uzun rakamlar ortaya çıkarabilir, ancak bunların ne kadarı alakalı? Alakalı anahtar kelimeleri bulmak ve bunları dönüşümler manifoldunu iyileştirmeye yardımcı olan açılış sayfaları ile birleştirmek için ayrıntılı inceleme yapıyoruz.

İçeriği Optimize Etme

İçerik derken, web sayfalarınızdaki küçük paragrafları kastetmiyoruz. Basın bültenlerinizi, bloglarınızı, teknik incelemelerinizi, görsellerinizi, infografiklerinizi ve organik arama sonuçlarını etkileyen diğer her şeyi optimize edeceğiz.

Tarayıcılarla Başa Çıkma

Bazen büyük siteler büyük sorunlarla gelir. Böyle olmak zorunda değil. Robot dosyalarınız, site haritalarınız, kanonik dosyalarınız, yönlendirmeleriniz ve asla duymaktan hoşlanmayacağınız diğer tüm konularla ilgileniyoruz.

 
Farkındalığı Artırmak İçin Dahili Eğitimler Verin

Sadece kampanyanızla ilgilenmiyoruz, aynı zamanda ekibinizi geliştirmenize de yardımcı oluyoruz. Öngörüleri paylaşır, ileri alarmlar veririz, etik kurallar hakkında eğitim veririz ve izlenecek kodlanmış yöntemler sunarız.

Rakipleri İzleyin

Rakipleriniz, arama motorlarının 1. sayfasının çok ötesine geçiyor. En son gelişmeleri takip ediyor, geri bağlantıları analiz ediyor, içerik pazarlama yöntemlerini araştırıyor ve tüm bunlarla mücadele etmenize yardımcı oluyoruz.

Metrikleri İzle

En anlamlı içgörüleri ortaya çıkarmak için analizlerinizi, web yöneticisi araçlarınızı, ziyaretçi istatistiklerinizi, sayfa etkileşim düzeylerinizi, dönüşüm oranlarınızı, hemen çıkma oranlarınızı, geri bağlantı sayılarınızı, sayfa endeksleme sorunlarını ve daha fazlasını analiz ediyoruz.

Yorum(0)

  1. Henüz onaylanmış bir yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yazın!

Yorum Yap